Матеріально-технічна база КЗ «Приколотнянський ліцей»:

Будівля школи введена в експлуатацію у 1958 році і відповідає всім санітарним нормам і правилам.Загальна площа – 6733 км.м. Будівельних та монтажних робіт, не передбачених технічною документацією, не проводилось.

Основне приміщення школи має 29 навчальних кабінетів, учительську , кабінет директора, кабінет заступника директора з НВР , кабінет з виховної роботи, комп’ютерний клас, кімнату психолога, бібліотеку, їдальню, спортивну залу, актову залу, інклюзивно - ресурсну кімнату. Наявні меблі згідно ростових категорій. Меблі промарковані. В класах наявні ростові лінійки. У школі діє кабінетна система навчання. Внутрішнє оздоблення приміщення відповідає психолого-гігієнічним вимогам.

На першому поверсі знаходяться:

- їдальня, яка розрахована на 112 посадочних місць,

- спортивна зала ;

- бібліотека з фондом 12001 примірників.

- інклюзивно- ресурсна кімната;

- 2 роздягальні для учнів.

На другому поверсі розташований комп’ютерний клас, актова зала.

На третьому поверсі обладнані кабінет хореографії та кабінет для занять кікбоксингом.

.За останні роки значно покращилася матеріально-технічна база закладу.

В 2016 році для школи було впроваджено міні-проект розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» по заміні віконних блоків на металопластикові (38 вікон). Для реалізації даного проекту було виділено та освоєно з обласного бюджету 98,710 тис. грн., з місцевого районного бюджету - 88,840 тис. грн. та з інших джерел - 9,871 тис. грн.

У 2017 році для школи на міні-проект розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» по заміні віконних блоків на металопластикові (36 вікон) виділено з обласного бюджету 99,863 тис. грн., з місцевого районного бюджету - 89,876 тис. грн. та з інших джерел - 9,983 тис. грн. У всіх навчальних кабінетах школи, в актовому та спортивному залах, їдальні 100% проведено заміну вікон.

В 2017/2018 навчальному році в рамках обласної програми встановлено сучасний кабінет фізики з новими меблями, проектором та мультимедійною дошкою (вартість 240,000 тис. грн.) У закладі відкрито 3 класи з інклюзивною освітою. На базі школи є інклюзивно-ресурсна кімната з сучасним обладнанням. У 2018/2019 навчальному році встановлено новий , сучасний кабінет 1 класу з меблями та обладнанням. Також проектор і мультимедійна дошка були встановлені у 2 класі. На протязі року був отриманий кабінет української мови (меблі, ноутбук, принтер, плакати). У 2019 році благодійний фонд Д.Шенцева подарував закладу 7 ноутбуків і 1 комп'ютер для кабінету інформатики.

На початку 2019/2020 навчального року для 1 класу надійшли мультимедійна дошка та проектор, протягом року кабінет був обладнаний меблями.

Для 1 класу у 2020/2021 навчальному році надійшов ноутбук, МФУ та ламінатор; також оновлено меблі.

У вересні 2020 року у кабінеті хімії встановлено мультимідійну дошку, проектор, новий компютер, МФУ. Також в цьому році було оновлено обладнання на харчоблоці (нові пательні, плити , духова шафа, електромясорубка, роздаткові столи, мийки, шафи для посуду, морозильна камера )

Щорічно проводиться поточний ремонт приміщень школи, навчальних кабінетів, спортивної та актової зали.

Ліцей оснащений вогнегасниками у кількості - 11, пожежний щит. Щит оснащений кошмою, лопатами, баграми, сокирами.

Належний санітарний стан території підтримується технічним персоналом.

Щорічно проводяться заняття з евакуації учнів, в планах класних керівників приділяється велика увага вивченню правил пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях. В кабінетах хімії, фізики, спортивній залі оформлено стенди «Правила з техніки безпеки». При вступі до навчального закладу проводиться вступний інструктаж, двічі на рік з працівниками та учнями проводиться первинний інструктаж з техніки безпеки, також перед виконанням лабораторних, практичних робіт, заняттях фізичної культури та сільськогосподарської праці, виконанням специфічних видів робіт обов’язково проводиться цільовий інструктаж.

Для створення безпечних умов праці та навчання щорічно проводяться наступні заходи:

- комплексний іспит електроустаткування і заземлюючих пристроїв;

- перевірка обладнання кабінетів;

- перевірка спортінвентарю;

- перевірка допоміжного інвентарю техперсоналу;

- ревізія навчального обладнання в лабораторіях.

Спортивна зала забезпечена спортивним інвентарем на достатньому рівні.

У школі є такі навчальні кабінети:

- української мови та літератури – 2;

- російської мови та літератури – 1;

- хімії - 1

- іноземної мови - 1;

- біології -1;

- фізики - 1;

- математики - 1;

- історії – 1;

- інформатики – 1;

- географії – 1

- музичного мистецтва - 1;

- трудового навчання - 1;

- спортивна зала – 1;

- початкових класів – 4;

- ГПД – 1;

- кабінет психології - 1

Навчальні кабінети фізики, хімії , біології мають лаборантські кімнати, де зберігаються прилади, наочні посібники, реактиви для проведення дослідів.

Спортивний інвентар зберігається в інвентарній спортивної зали.

Три кабінети оснащені за програмою Нової української школи.

Все наявне електрообладнання їдальні заземлене. Стан їдальні відповідає санітарним нормам.

В закладі діє медичний кабінет, де зберігається аптечка першої допомоги, є в наявності необхідне обладнання.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; класні дошки темно-зеленого кольору, стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – люмінесцентних ламп. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

Територія, будівлі, приміщення належно , художньо-естетично оформлені.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.